40/40

Lucas Pfister je argentínsky agronóm, ktorý v roku 2013 spustil projekt 40/40 na rodinnej farme v argentínskej Mendoze, vďaka ktorému môžeme teraz vychutnávať jeho vysoko hodnotené ekologické vína.

Zistiť viac

A16

Vinárstvo A16 ponúka širokú škálu tradičných argentínskych vín z provincie Mendoza.

Zistiť viac

Domingo Molina

Domingo Molina je rodinné vinárstvo z Cafayate v Argentíne, určené na produkciu výhradne vín vysokej kvality. Tieto vína excelentne reprezentujú oblasť z ktorej pochádzajú a sú jedinečnou ukážkou svetovej kvality argentínskych vín.

Zistiť viac

Narbona

Dávny sen o jedinečných vínach s vlastnou osobitosťou sa plní v sudoch a fľašiach v usadlosti na brehu Río de la Plata. Viac kvality než kvantity aplikovanej v odrodách, ktoré sa najlepšie prispôsobili tejto oblasti, s tannatom ako vlajkovou loďou. Je to podnik tvorcov zážitkov.

Zistiť viac

Zaujímavosť o našich vínach

V Argentíne sa pestujú odrody, ktoré boli privezené z Európy, ale aj ich vlastné, ktoré si práve v týchto dňoch získavajú priaznivcov po celom svete. V našej ponuke nájdete výnimočné vína z odrôd Torrontes, Malbec, Chardonnay, Savignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Tannat, Merlot či Petit Verdot.